| DeeeaA a întrebat:

Imi puteti spune de unde pot face rost de cartea ``Micutele mincinoase``
Am vazut descrierea sa in revista bravo. pare superba
tongue
promit funda.

Răspuns Câştigător
| TheFictionist a răspuns:

Eu spun că da.Am terminat-o acum ceva timp.Recunosc că în primul capitol m-au cam derutat personajele, dar te vei obişnui.Nu are cine-ştie-ce limbaj.E o carte destul de "uşoară".

4 răspunsuri:
| DeeeaA explică:

|Ce ziceti se mareita cumparata>?

| scumpica_3107 a răspuns:

Http://www.cartiabc.ro/......c-0-p.html
in librarii sau faci comanda de cartea ``Micutele mincinoase``

| scumpica_3107 a răspuns:

Ca am cumparat-o si eu si tot din librarie am luat-o...ti-o recomad e super frumoasa cartea

| AlexxaR a răspuns:

Aici pot citi cartea, online, dar inca nu e gata, incerc sa o scriu cat de repede pot.
http://www.wattpad.com/story/5116320-micutele-mincinoase-sara-shepard