| DeeaSpoof a întrebat:

Imi puteti spune niste carti de groaza, politise sau mister...sau ceva gen "La rascruce de vanturi"?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Agnes00 a răspuns:

Cianura pentru un suras-Buna seara, Melania! este o carte plina de mister, cu final neasteptat.

| ColorBubbles a răspuns:

Daca vrei carti mai infricosatoare ai putea citi carti din seria,, GOOSEBUMPS Cartile care iti dau fiori" eu am citit din cele 20 si ceva de carti doar sapte: Bun venit in casa mortilor, Nu coborati in pivnita!, Fantoma din vecini, Zambeste si mori, Blestemul mumiei, Bun venit in tabara de cosmar si Sange de monstru. Aceste carti sunt scrise de R.L. STINE.

Ai mai putea citi Casa mea bantuita, Sabia din grota si Rapirea broastelor de ANGIE SAGE. Sau Familia Puhoi de Colin Thompson (o familie de vrajitori) Succes!

| TheGeor19 a răspuns:

Jurnalele vampirilor...mie mi-a placut foarte mult! Sunt vreo 3-4 volume aparutebig grin

| Sandysandy a răspuns:

Eu sincer iti zic am vazut filmul cimitirul animalelor si am inteles ca este si carte...dar mai usor e filmul