| deny_1602 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste desene cu barbei pentru. suroara mea.(e inebunita)va rog dau si fundita de ex:barbie si cei trei muschetari etc.

Răspuns Câştigător
| giulyka a răspuns:

Barbie si secretul zanelor barbie in basmul modei parizine barbie si cele 12 balerine barbie si castelul de diamant barbie si sirenele acestea sunt filme eu pe toate le-am vazut sunt foarte frumoase te poti uita si tu la ele nu sunt plictisitoare de loc!

1 răspuns:
| Joannaa a răspuns:

1.Cele 12 dansatore 2.barbie fairytopia 2.lacul lebedelor etc...sau se poate juca dp www.barbie.com sper ca te-am ajutat;)