| Ecaterina a întrebat:

Imi puteti sugera niste filme ce trateaza subiectul: Fashion, moda sau fetele glam?

Răspuns Câştigător
| Frumushica96 a răspuns:

Filmul Bratz, Filmul Fashion, si cam atat stiu sper sa te ajute la ceva si succes in continuare la gasit filme despre moda si fashion succes!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

The Devil Wears Prada (2006) il gasesti aici online cu subtitrare in limba romana http://www.topfilmeonline.com/the-devil-wears-prada-2006-t23147.html clik pe "Watch Online" (nota:il lasi sa se incarce filmul 5 minute dupa ce porneste apesi stop) Vizionare placuta!

| Rayyy a răspuns:

Mean Girls, Gossip Girls, The Devil Wears Prada, Project Runway, What Not to Wear;

| Bianqita a răspuns:

Uite-te la Gossip Girl, ai sa te saturi de atat fashion si glam.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate seria Project Runway.