| GeorgianaZbant a întrebat:

Imi spune si mie cineva mesajul din melodia Vescan si Ligia Moldovanu-Ultima ploaie? Am nevoie urgent de un raspuns cat se poate de corect.Dau funda.Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Dupa parerea mea tema este o iubire care sa terminat.Ploaia seamana cu problemele prin care au trecut.
Cind ti-o dedica, cred ca ar vrea sa intoarca cea fost.
Asta e parerea mea.

| GeorgianaZbant explică (pentru xxxCARBONxxx):

Nu stiu daca ar vrea sa intoarca ce a fost pentru ca nu a fost nimic intre noi doi.Am aflat ca ne placem reciproc nu de mult.Dar piesa mi-a dedicat-o inainte de a afla ca ma place.

| zHeArTz a răspuns:

Este vorba de iubirea si cearta intre doua persoane thinking nu are un mesaj cine stie ce big grin asculta Vescan - Secrete happy

| GeorgianaZbant explică (pentru zHeArTz):

Si atunci cand ti-o dedica cineva? thinking

| zHeArTz a răspuns (pentru GeorgianaZbant):

De bine nu e in nici-un caz...

| GeorgianaZbant explică (pentru zHeArTz):

Adica?

| zHeArTz a răspuns (pentru GeorgianaZbant):

Poate insemna multe lucruri, de ex:
regrete / suparare / dragoste pierduta etc