| Flowerz a întrebat:

Imi spuneti ceva idei de ziua mea (17 ianuarie? fundita!happy

Răspuns Câştigător
| ioana12345 a răspuns:

Suc, pizza, tort, prieteni, jocuri, dans

| RaluBendis a răspuns (pentru ioana12345):

Ai putea sa dai o petrecere din aia traznet in pijamale.va uitatila un film horror sau comedie, film de dragoste...comendati o tona de pizza, va machiati aiurea.stii tu la ce ma referbig grin

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

La multi ani!(de pe acum)
pai...si ziua mea e in 27 ianuarie.m-am gandit sa'mi chem cativa colegi/prieteni la mine acasa; fac un bufet suedez, nelipsitul tort si aduc de la o cunostinta boxe mari ca sa fie atmosfera.In rest, tine doar de noi.

| BlackR0se a răspuns:

Ziua mea a fost pe 10 ianuarie.Am facut-o acasa, pentru ultima data insa, pentru ca deja am crescut blushing (14 ani).
Am invitat mai multi prieteni,ne-am jucat adevar sau provocare[au fost niste provocari super auzante,ti le pot spune daca vri laughing],aa,Simon Spune si mai multe jocuri,apoi ne-am apucat sa dansam \m/
Am tras toate traperiile si era intuneric in casa love struck A fost supeer!
Apoi ne-am uitat la un film de groaza care m-a marcat pe viata laughing).
Daca nu iti place la fel,poti sa inviti prietenii la cofetarie, sau la un restaurant, undeva thinking
Depinde si de ce varsta ai.
Te pup!:*

| HappyPebbles a răspuns:

Poti inchiria undeva, un spatiu si poti da o petrecere sau iti poti invita prietenii la cinema sau la o pizza, la o cofetarie cevahappy.La multi ani pentru atuncihappy.

| Kiddu_8335 a răspuns:

Iiiibig grin Ziua mea e tot pe 17 So...am de gand fac petrecere in pijamalee cu prietenele mele
smug

| DanielXXL a răspuns:

Am o groaza am vrut sa-mi fac ziua in Italia cand am fost in vacanta dar a trebuit sa plecam si nu am m-ai facut-o. Uite ideile:
1.bauturi,racoritoare,mancare cum ar fi la zile de nastere sofistica salata de mare, somon, daca iti place un gratar de astea
2.Muzica nu este zi de nastere fara ea.
3.Cum esti fata trebuie invitati (dupa mine 59-69% baieti, cum esti fata.)
4.tort neaparat si dupa tort peste vreo 20-30 min intr-un bol (preferabil mai mic un pic de ingheta(daca este cald vara)
5. Dansul daca sunt niste cupluri pe acolo poti pune si cv muzica mai lenta pentru un dans mai incet
Si nu in ultimul rand 6. daca tiau placut ideile mele te rog fundita+vot plz