| JBeebsAndUsher a întrebat:

Imi spuneti cum mot sa castig gems la ourworld? puppy dog eyes. sunt la level 17 jum. mai un pic trec la 18 si vreau sa am gems sa imi cumpar hainite big grin. FUNDITAwinking in ourworld ma cheama mmaaiyaahee hee

Răspuns Câştigător
| Anaisssss a răspuns:

Fa-ti cont pe facebook si primeste 10 gems daca joci ourworld de pe facebook ...sau iti faci conturi cu link-ul tau si primesti 5 gems cand contul tau avanseaza la interval de 5 nivele. Alta modalitate este sa iti pui codurile saptamanale(de 10 gems) ...numai ca trebuie sa descarci bara ca sa le poti activa.Ca sa descarci bara intra pe site-ul asta: http://downloadmytoolbar.com/ourworld/download.html

Si uite un site despre ce o sa apara pe ow si coduri bonus pentru gems:http://lastcookie.wordpress.com/
Acum iti trimit un cadou de pe un cont de-al meu(dorelbaiatcool) pe care-l folosesc sa-mi trimit cadouri.

3 răspunsuri:
| Anaisssss a răspuns:

Fundita?batting eyelashes

| DennisDMR a răspuns:

Intri pe siteul ourworld gems si primesti gems eu sunt level 19 si ma cheama Alin869 contacteaza-ma

| dianafrumoasadragutza a răspuns:

Pai intra pe ourworldgem codes si acolo aproape la sfarsit sunt codurile facebook, tolbar si montly si ai 30 de gems de conectezi pe facebook 10 gems activezi soapta 10 gems si la video castigiwinking