| miruna013 a întrebat:

Imi spuneti pls niste subiecte de discutie cu un baiat? stiu de obicei discutia vine de la sine, dar numai pentur a umple golurile cand vorbimlaughing

Răspuns Câştigător
| JeSuisElle a răspuns:

Pai cateodata am si eu problema asta. Subiectele de vorba! intreba-l cum mai e la scoala, Baieti prefera mashinile poti sa il intrebi ce masina prefera sau intreaba-l de jocurile la pc de ex. metin =]]. Poti sa vb de profesori de la scoala si sa ii poveshtesti ceva haios. Poti sa vb de un interes comun muzica ( Ce gen de muzica ascultzi? Ascultzi mel? Iti place cum canta? ), Sportul ( Ar trebui sa ieshi sa ne dam cu bicicleta odata etc. ). Hmmm ce iti mai pot spune. Poti sa il intrebi de un serial, anime care il preferatzi, sa barfitzi pe cineva =]], mai radetzi la o gluma si mai sunt multe lucruri care puteti discuta Unele pot veni pe loc. Sper ca te'am putut ajutaaaa big grin >big grin

2 răspunsuri:
| xAndraax a răspuns:

Placeri, neplaceri, ce'i place la o fata, ce'i place/nu ii place sa faca., masini, motoare, fetelaughing

| ζøvع a răspuns:

Pai il intrebi ce face, o iei la dume, ce iti face porcu si de aici iasa conversatia.nu e grew, si eu vb cu un baiat si fac cateodata doar conversatie