| andreea_8763 a întrebat:

Imi spuneti si mie cand incepe nini la televizor va rog mult mult mult de tot, sunt o mare fana si nu vreau sa pierd episoadele. Cine stie dau funtita.

37 răspunsuri:
| Alexandra009 a răspuns:

Ba nu o sa inceapa de lunea asta si la ora normala

| Deutza97 a răspuns:

In luna MARTIE reincepe NiNi sad nu pot astepta atat de mult. e o eternitate pentru mine crying funda doar daca vrei daca nu asta e sad eu nu sunt ca altii sa cer pentru niste minciuni happy

| mariaWoW a răspuns:

Buna nini va incepe luni la 22:30.

| mariaWoW a răspuns:

Am auzit ca Nini va incepe dar Disney trebuie sa plateasca unele desene animate cum ar fi Magicienii din Wevery Place... Iar acum cred ca nu mai au bani si de aceea nu ma da nici Ninihappy

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

O sa inceapa in martie nu stiu data dar in martie incepe

| LaySsa27 a răspuns:

De luni pana joi la 19:30 incepand din 14 martie!

| giorgiana15 a răspuns:

Sapt. urmatoare luni-joi de la 19:30.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt sa stiii ca nini va incepe cu luna Martie cu program normal...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telenovela nini va incepe din nou in luna martie conform unui articol din protvmagazin.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini nu mai incepe fiindca este pauza intre sezoane.In ianuarie s-a terminat primul sezon iar in martie incepe al doilea sezon la aceeasi ora. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu ma numesc andreea.Nini va incepe lunea asta la ora 22:30.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe disney channel din martie scrii pe site-ul de la protvsadfunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei incepe in luna martie si nu ai sa pierzi nici macar un episod promit.
Hei merit fund? Daca DA mr daca NU tot mr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini incepe pe disney channel la ora 21:25 de luni pana vineri, incepand cu 1.martie.2011. A facut o pauza deoarece producatorii se pregatesc pentru sezonul 2. Acesta incepe cu ep. 61. In total sunt 171 de episoade, nu 128. Nini se casatoreste cu Thomas si face un copilas. Sper ca te-am ajutat.
funditalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, stii ce?
floricienta si acela e ep. 170
e o mare diferenta
- nini juca in telenovela nini
- floricienta juca in floricienta
( vb pentru anonima aia de jos)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi cer scuze tot cel anonim sunt. vezi ca el mundo de nini are 128 de episoade si nu fac un copil. am incurcat cu filmul florencienta. acolo face un baiat. scuze. sper ca acum te-am ajutat. ciao!
funditalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe in martie

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Pe disney channel de la ora 22:00 pana la ora 23:00happy funda?

| DeUtZzZa123 a răspuns:

Buna:)

Nini nu mai este:(
Dar...nu'ti face griji;)
Nini va fi din nou din martie:)
Uite:http://www.desene-animate-online.net/......ie_52.html

Sper ca te'am ajutat:-*

| floryevy a răspuns:

Nini va incepe luni la ora 19:30 scrie si pe majoritatea site`urilor...si la programul tv Disney chanel...mai exactbig grin

| AdelaAdela14 a răspuns:

Nini nu mai incepe fiindca este pauza intre sezoane.In ianuare s-a terminat primul sezon, iar in martie va incepe din nou, dar va fi sezonul doi.Cred ca va incepe la aceeasi ora.

| AdelaAdela14 a răspuns:

Andreea nu stiu pe ce data incepe dar incepe in martie.Stiu sigur.

| denisa_5045 a răspuns:

Incepe in martie

| PuSsU a răspuns:

Pe disney channel in luna martie de la 21:30 la 22:15sadfunda

| ionyalex a răspuns:

Incepe in martie pe 14 la ora 1930 sper ca te-am ajutat love struckkiss

| mileymilusiksmiley1 a răspuns:

Hello I'm good miley cyrus

| andreea26dul a răspuns:

Si eu am auzit la fel acum : va incepe din martiewinking happy

Cred ca va incepe pe 11 luna aceasta (Martie) pentru ca serialul a inceputpe 11 octombrie (2010).

Eu stiu ca va incepe in luna aceasta dar nu stiu in ce zi.Cam asta este tot ce stiu.

| yonut_5825 a răspuns:

O sa inceapa in luna martie am citit eu pe site-ul acestahttp://www.desene-animate-online.net/......ml.Intrati si uitati-va daca nu ma credeti