| andreea_8763 a întrebat:

Imi spuneti si mie cand incepe nini la televizor va rog mult mult mult de tot, sunt o mare fana si nu vreau sa pierd episoadele. Cine stie dau funtita.

37 răspunsuri:
| NeculAlex99 a răspuns:

Ce? dao naiba de treaba...intrebati internetul.Heloo! a trecut de mult

| Aurelian31 a răspuns:

Nini o sa inceapa la ora, normala din Martie!

| Aurelian31 a răspuns:

Nini va incepe in luna Martie la ora normala aceasta este a doua parte!

| damian112 a răspuns:

Nini incepe luni,marti, miercuri, joi, vineri nu mai incepe sambata si duminica.

| claudiu_3815 a răspuns:

STIU eu nu va mai chinuiti acepe azi 1 martie la ora normala big grin

| iris_5951 a răspuns:

14 martie incepe nini de la ora19:30 a spus la disney cu episoade noi

| andreeasimiz a răspuns:

In martie dar nu stiu pe ce data.