| andreea_8763 a întrebat:

Imi spuneti si mie cand incepe nini la televizor va rog mult mult mult de tot, sunt o mare fana si nu vreau sa pierd episoadele. Cine stie dau funtita.

37 răspunsuri:
| ionyalex a răspuns:

Incepe in martie pe 14 la ora 1930 sper ca te-am ajutat love struckkiss

| floryevy a răspuns:

Nini va incepe luni la ora 19:30 scrie si pe majoritatea site`urilor...si la programul tv Disney chanel...mai exactbig grin

| iris_5951 a răspuns:

14 martie incepe nini de la ora19:30 a spus la disney cu episoade noi

| giorgiana15 a răspuns:

Sapt. urmatoare luni-joi de la 19:30.

| LaySsa27 a răspuns:

De luni pana joi la 19:30 incepand din 14 martie!

| NeculAlex99 a răspuns:

Ce? dao naiba de treaba...intrebati internetul.Heloo! a trecut de mult

| damian112 a răspuns:

Nini incepe luni,marti, miercuri, joi, vineri nu mai incepe sambata si duminica.