| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Imi spuneti si mie cate chitari ati gasit la filmul camp rock? eu am scris pe net dar nu sunt sigura

Răspuns Câştigător
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Eu nu vreau sa particip.eu am numarat 8 prietena mea 8 si vara mea 8.Succes:*.
Funditawhistling?

5 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Au mai fost inca 7 intrebari ca acestea si iti spun si tie! Nu e bine sa intrebi! daca vrei sa castigi uitate si maine si numarale...sau uitate aici http://www.desene-animate-online.net/......finala.php

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Deci iti spun sigur ca au fost 8 chitari. Chiar am fost atenta la fiecare chiar daca eu nu vreau sa particip la concurs.
Sunt sigura ca au fost 8 deoarece am mai vorbit cu multe fete care mi-au spus ca si ele au numarat tot 8.
Deci 8 au fost!
Succes la concurs si sper sa castigi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 chitari si adresa mea de mesenger este madalina dinescu 22

| Claudion a răspuns:

Eu am gasit 6. dar cred ca erau 7 sau chiar si 8 pentru ca nu m-am uitat in continu.cateva pauze de 1 -2 min maxim. oricum deocamdata nu m-am pus pe lista dar o so fac.acum mie sila.

| Micutza_9519 a răspuns:

8 am gasit