| RockLife99 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste vopsele de par bune, dar care sa aiba culori de genu' : albastru, verde etc. Merci. FUNDA =^_^=

3 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Adica culori naturale. Poti folosi roscat, blond, negru, brunet.

| lacrima15 a răspuns:

Pai eu sincer cred ca Garnier Nutrisse e foarte buna mai sunt foarte bune :Capital, Casting Creme Gloss-(foloseste mama ), satira10, si de la Loreal excell 10 e foarte foarte buna! Cu aceea m-am suvitat! Cam acestea sunt cele mai bune! Succes :* fundita? :*

| TheLegend1997 a răspuns:

Http://www.2in.ro/......-1589.html
citeste aici. ca vorbesc despre vopsele...