| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Imi spuneti va rog un program foarte bun care inregistreaza vocea?
Si vasi mai ruga sa imi dati si saitul de unde sa il descarc!
Multumesc!

1 răspuns:
| PieceSign94 a răspuns:

Doare pentru inregistrarea simpla a vocii iti recomand windows movie maker,il gaseste in bara de start,all programs.
Dupa ce ai intrat in program, jos iti va aparea o bara iar putin mai sus de acea bara sunt niste pictograme pot sa le zic asa, si cauti microfonul.Intrat la sectiunea microfon dai start record.

Pentru inregistrarea si remixarea vocii iti recomand magix music maker 6.il vei gasi pe google.