| anonim_4396 a întrebat:

Imi va merge battlefield 3 pe sistemul asta?(Am incercat o gramada de jocuri saint row 3. modern warfare 3... si au mers)
Sistemul meutongueentium(R) Dual-Core Cpu E5200 2,50GHz 4GB Ram 32 bit

4 răspunsuri:
| Georgicuță a răspuns:

Ba da o sa iti mearga.Eu am un Pentium B940 Dual Core 2.0 Ghz, ATI Radeon HD 6470 1 GB, 4 GB of Ram, 64-bit.Si merge perfect, decat ca sunetul se repeta de 3 ori.Am incercat la un prieten cu aceeasi imagine iso si tot asa face pe un Intel Core i5.Si el are desktop si eu am jucat pe laptop.

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Hmmm nu cred ca sa iti mearga din cauza procesorului... sau o sa iti mearga in realuare...

| editt a răspuns:

Iti merge pe setari minime spre medii

| sitescuadrianaelena a răspuns:

Cerinţe minime pentru Battlefield 3
Sistem de operare: Windows Vista sau Windows 7
Procesor: Core 2 Duo de 2, 4 GHz sau 2.7 GHz Althon X2
RAM: 2GB
Placa video: DirectX 10 sau 11 compatibil Nvidia sau AMD ATI card, ATI Radeon 3870 sau mai mare, Nvidia GeForce 8800 GT sau mai mare.
Grafică card de memorie: 512 MB
Placa de sunet: DirectX compatibl placa de sunet
Hard Drive: 15 GB pentru versiunea disc sau 10 GB pentru versiunea digitală

Cerinţe recomandate de sistem pentru Battlefield 3
Sistem de operare: Windows 7 64-bit
Procesor: Quad-core Intel sau AMD
RAM: 4GB
Placa grafica: DirectX 11, NVIDIA sau AMD ATI carte, Nvidia GeForce GTX 560 sau ATI Radeon 6950.
Grafică card de memorie: 1 GB
Placa de sunet: DirectX compatibl placa de sunet
Hard Drive: 15 GB pentru versiunea disc sau 10 GB pentru versiunea digitală