| aneta a întrebat:

Imi voi petrece revelionul la prietena mea cea mai buna.ne-am inteles ca ne vom uita la filme, ne vom distra, dar doar noi doua vom fi. Ce am mai putea face ca sa nu ne plictisim?

12 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da georgiana, ar putea sa ma cheme pe mine. laughing

Abh
| Abh a răspuns:

Luati-va niste castraveti, pe masura fiecareia.

Janina
| Janina a răspuns:

Camera 1408

| georgiana a răspuns:

Pai ati mai putea chema pe cineva, cu cati sunteti mai multi cu atat mai bine.

| jane_5414 a răspuns:

Pai dupa cum ai spus va puteti uita la filme, puteti dansa, puteti bea clasica sampanie, comediile ar putea fi interesante, iar la miezul noptii puteti sa va duceti la artificii.

| Ploaia a răspuns:

Depinde cati ani aveti.

| moftuliki a răspuns:

Sa faketi farse la tel, ask muzica, pe mess, bafta

| CaliforniaLove a răspuns:

Ati putea sa va jucati, cunilingus etc...big grin bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancati cate o boaba de strugure, va ametiti, si plecati cu uratul. daca nu aveti un urat, plecati cu frumosul. daca nici asa nu aveti, mergeti numai voi doua. una da din clotopel si cealalta ura la geam.succes.

Răspuns utilizator avertizat
| sunflower a răspuns:

Buna! Ati putea sa juca un joc sa vedeti cat de bine va cunoasteti una pe cealalta :fiecare are o foaie si un pix, tu ii dai exemplu de o anumita situatie, intreband-o cum crede ca ai reactiona. Tu ai raspunsul pe foaie si i-l arati dupa ce spune. Apoi ea te intreaba pe tine si tot asa. Fiecare raspuns corect valoreaza 1 pct. La sfarsit vedeti cine are mai multe puncte.

| sunflower a răspuns:

Sau una din voi sa cante cu un pai intr-un pahar cu apa, iar cealalta sa ghiceasca numele melodiei.Deasemenea puteti face fiecare cate o lista cu ce va place sa faceti, sa mancati, ce gen de muzica ascultati, etc. apoi sa vedeti ce(cate) lucruri aveti in comun. Sper ca te-am ajutat. O dupa-amiaza frumoasa!