| victoria_8973 a întrebat:

In cat timp se aproba raspunsurile si intrebarile pe TPU?

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Imediat
daca esti noua pe site pana le apropba raluca

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imediat ce le-ai pus happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imediat ce le aproba Raluca.

| BUBULINA a răspuns:

Adica trebuie sa treci de 30 de raspunsuri, si dupa aia imediat vor fi aprobate

| BUBULINA a răspuns:

@alexvitan
ma refer la raluca adimnul site-lui
primele 30 de raspunsuri vor aparea mai greu pana le apropa raluca
@mumoasa, dupa ce va trece de 30 de raspunsuri vor aparea imediat

| andreig a răspuns:

Si in cateva minute depinde daca este un operator online

| Sophie_3843 a răspuns:

Depinde de cati de multi raspund sau pun intrebari. Daca sunt multe intrebari/raspunsuri dureaza mai mult(sa zicem cam o zi), dar daca sunt putine interbari/respunsuri iti va aproba mai repede.

Răspuns utilizator avertizat
| victoria_8973 explică:

Eu sunt noua pe TPU deci mi se aproba mai greu happy

| spedi a răspuns:

La intrebarea ta scrie:trimisa acum 4 minute.Deci banuiesc ca intr-un interval scurt de timp.