| redsummer a întrebat:

In ce culori faceti bradul? Faceti brad natural sau artificial? Faceti brad anula acesta?

Răspuns Câştigător
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Trebuia sa pui intrebarile intr-o ordine inversadar e bine si asa. da, eu si familia ea avem o traditia:in noaptea de Ajun, mama si tata impodobesc bradul(natrual in fiecare an), iar eu si fratele meu stam la bunicii in acea noapte, pentru ca stau chiar peste drum. ei vor ca noi sa credem ca mosul aduce bradul odata cu cadourile, desi nu mai cred in asta fratele meu inca crede pentru ca re doar 7 ani.deci eu o sa am un brad mare si natural ca de fiecare data(pana in noaptea de Ajun il tinem in garaj, unde fratele meu nu intra pentru ca ii este frica). culorile sunt toate:stelute rosii si galbene, undite rosii si albastre, ingerasi argintii, globulete de toate formele si toate culoriel.sunt bucuroasa ca familia mea are aceasta traditie

15 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu m-am hotărât încă în privinţa culorilor. E natural bradul, a sosit ieri.

| fluturas a răspuns:

In rosu si albastru laughing brad artificial love struck, da fac brad laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Brad artficial impodobit cu argintiu si albastru.

| cretzufinish a răspuns:

Eu anul acesta impodobesc 2 brazi: unul artificial la mine in camera si unul natural in sufragerie. De obicei impodobeam doar artificial dar s-a nimerit sa aduca tata de la munte brazi naturali. Pe al meu il fac in rosu-auriu si cu beteala verde neaparat, iar pe celalalt multicolor cred, cu ce ramane. laughing De abia astept. :X

| costymaximus a răspuns:

Fiind in tendinte(se poarta sa fi eco), brad artificial, culorile fiind cele consacrate-alb, rosu, verde, albastru, chiar violet(nici o aluzie la flacara violet).

| ing. a răspuns:

Buna.Am impodobit deja bradul.Acesta este primul an in care bradul meu este artificial, insa pentru ca parfumul de brad sa fie, am adus cateva crengute de brad. L-am impodobit albastru cu argintiu.Am cumparat multe globuri, beteala, luminite, niste ingerasi argintii si 4 stelute albastre mari.love struckA iesit foarte frumos.

| arysa a răspuns:

Brad natural mov:X; anul trecut l-am facut cu galben si mov.

| ralucaralu a răspuns:

Natural ca in fiecare an, cu toate ca nu e prea "eco". Cred ca il vom face rosu cu auriu. Tu?

By AlinoOtsa

| Babushka a răspuns:

Artificial l-am facut auriu cu rosu big grin anul trecut l-am facut auriu tot.

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Scz nu undite, fundite rosii si albastre

| DrunkShepp a răspuns:

Bradul va fi natural si albastru cu auriu.

| Majj a răspuns:

Natural, rosu, galben, albastru
Ador mirosul bradului natural

| alina_1192 a răspuns:

Am facut bradul... e artificial sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In rosu si auriu. Facemnatural. Da, facem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt mai eco si am decis sa nu cumpar de 3 ani am brazi in ghiveci (4 brezi) si il impodobesc in rosu si auriu asa sumt culorile la moda anul asta ct despre globuri le cumpar simple si le pictez eu acasa