| SilviaX a întrebat:

In ce drame in afara de You're Beautiful au mai jucat impreuna Park Shin Hye si Jang Keum Suk? Daca nu au mai jucat impreuna, ce drame imi recomandati de la ei? (mai frumose)

FUNDA

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Din cate stiu au un serial impreuna insa nu l.am vazut Nonstop 4
cateva pe care le-am vazut cu ei separat sunt:
Park Shin Hye:
-Heartstrings
-My girlfrend is a nine-tailed fox
Jang Keum Suk:
-Mary Stayed Out All Night
-love rain
-Baby and I(film)
-You're My Pet (film)

| SilviaX explică (pentru Andeuta):

Scuza-ma, Park Shin Hye a jucat in 'My girlfrend is a nine-tailed fox' adica 'My Girlfriend is a Gumiho'?

| Andeuta a răspuns (pentru SilviaX):

Da

| SilviaX explică (pentru Andeuta):

In ce episod apare? Eu vizionez acum aceasta drama si nu am vazut-o!

| Andeuta a răspuns (pentru SilviaX):

Este personaj secundar nu stiu episodul scuze.