| fluturasul a întrebat:

In ce film joaca kate hudson si ashton kutcher? multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| slowmotion90 a răspuns:

Daca te poate ajuta...
niciunul?!?! big grin din cate am inteles si m am documentat, am gasit intrebarea ta pe net pe un alt site din america sau ceva de genul si stii care era raspunsul... "They've never been in a movie together "

| asdfghgiklgk a răspuns:

Nu joaca impreuna in niciun film, daca in Hannah Montana ai auzit, au spus-o doar asa. laughing

| OrangeCupcake a răspuns:

Just Like Heaven

| Dydy_Dydyman_1988 a răspuns:

laughing))))))))))))))))....shi.eu.am.auzit.acuma.in.hanna.montanalaughing)))))))))))))))))...