| Clever a întrebat:

In ce tara crezi ca e cel mai bine de trait?

40 răspunsuri:
| DrOgAt_1508 a răspuns:

Romania

| GodBlessYou a răspuns:

Hawai, ai bani ai frumusete, ai de toate, femei, tot ce iti trebuie

| TheDevilIsHere a răspuns:

America cel putin pentru mine adica stiu si engleza si ador taralaughingu?

| Gigiku a răspuns:

Germania frate happy

| alexa_4370 a răspuns:

In oricare in afara de ROMANIA.

| rosto a răspuns:

Nu stiu unde o fi mai bine, dar eu as vrea sa traiesc in olanda happy numai ca limba mi se pare tare grea sad

| Rina_2681 a răspuns:

Acolo unde nu suntem noi mereu e mai bine...happy

| Byclick a răspuns:

Germania sau canada

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

In LA sau in Miamii love struck.
Tu ai vazut ce case au aia :o
Sincer. eu as pleca in Africa sa moara bibilove struck sau la polul nordlaughingAcolo sigur n-a ajuns criza:d
Parerea mea

| Vizitiul a răspuns:

Ca tara in care te-ai nascut, inmultit si imbatranit nu este niciuna. O spun cu tarie. Cine se descurca in patria sa se descurca si peste granite, cine nu se descurca aici, tind sa cred ca nu seva descurca nici peste hotare.

| User a răspuns:

In Romania, sigur nu. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| andr33a_5009 a răspuns:

Oriunde in afara de Romania

| RenataG a răspuns:

Ce zici de marte...stiu ca nu e o tara dar cred ca acolo e cel mai bine nu s taxe, nu e boc, nu e nebunealaaalaughing...

| Pufuleti a răspuns:

Germania
Singura problema ar fi ca sunt cam robotei si isi cresc copiii dupa reguli foarte-foarte stricte, dar disciplina nu strica big grin

| pauladrian a răspuns:

In tarile din vest.

| florin1979 a răspuns:

Oriunde numai in Romania nu... daca nu esti politician sau hot.aici mori de foamehappy

| Andreea_1219 a răspuns:

Canada sau America.smug
Sau in Asia.rolling on the floor

| roxana10 a răspuns:

Undeva departe de parinti rolling eyes

| Andutsaa a răspuns:

Hey:*! Nu stiu de ce da` pe mine ma incanta America:X... poate pentru ca ador casele lorlaughingsi nu numai casele...au niste stradute asa mici si dragute:X

Tu unde ai vrea?smug

| Gabiii_5091 a răspuns:

SUA :X
*Alexsmenaru, de cand Hawai, e tara?
habar nu ai sa deosebesti un stat al USA de o tara rolling on the floor...
Numai bine happy

| Диана a răspuns:

America, normal. Acolo orice om normal are o casa mare, cu etaj si piscina. laughing Si plus ca imi place mult engleza. big grin

| Reinkaos a răspuns:

Norvegia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca daca ai bani traiesti bine oriunde. Chiar daca cei din jurul tau crapa de foame, tu traiesti regeste. Conditia de baza este sa ai bani. Cel mai bine vezi asta in India unde unii traiesc intr-un lux exagerat, in timp ce majoritatea populatiei traieste de pe azi pe miine. Multi inca nu au iesit din evul mediu, multi traiesc si mai rau, in sate prafuite si locuinte mizere...

| Bacemi a răspuns:

Anglia, Suedia, Austria, Canada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Statele Unite ale Americii.

| memariuta a răspuns:

In America

| Razvan a răspuns:

Daca esti inteligent te poti descurca oriundewinking

| GodBlessYou a răspuns:

@Gabii, zi-mi diferenta dinte un stat si o tara.

| Cami_1119 a răspuns:

Parerea mea este ca in america este cel mai bine