| TheQueen a întrebat:

In curand plec intr-o tabara, la Vatra Dornei. Ce ar trebui sa contina bagajul meu? cat mai detaliat! dau fundita!
MULTUMESC anticipat!:*

6 răspunsuri:
| ralucutza_6101 a răspuns:

Pai depinde cati ani ai, in primul rand haine si pantofi, si sa ai si ceva haine pentru ploaie, ceva reviste in caz de plictiseala, telefonul mobil, stiu si eu... lenjerie intima nu prea mai stiu, si ceva bani.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Distractie placuta in tabara!

| KostyCool a răspuns:

Pai trebuie sa iti iei intai niste medicamente(fervex,albolcalmin,nurofen,etc), haine de schimb, 2-3 fructe. Daca iti este rau de masina ia o jumatate de pastila de emetostop.(se gaseste la farmacie). Funda?

| fCD a răspuns:

O pereche de blugi
o pereche pantaloni de training
2 perechi pantaloni scurti
vreo 6 sau 7 tricouri
vreo 6 sau 7 chiloti
cel putin 2 perechi de incaltaminte
8 perechi de sosete
samppn/gel de dus, pasta de dinti periuta, deodorant poate si ceva produse pentru par
hartie igienica. si vreo 2 bigmene sau plovere big grinbig grin
si la tine in haine bani, telefon, casti si un aparat de ascultat muzica
Fundaaa?big grinbig grin

| xOneTwoThree a răspuns:

Buna TheQueen.In primul rand haine inclusiv lenjerie intima. aparatul foto,telefonul mobil,parfumul tau, sampon`, gel de dus[depinde cat staii.Nu e neaprat sa le ei], castile pentru telefon.o revista sa nu te plictisesti sau chiar o carte [roman ceva.], incarcatorul la telefon.si cam atatwinking Sper ca ti.am fost de ajutor`si distractie placutawinking

| Andra_3863 a răspuns:

Clame,pufuri de par,fundite,coronitze,fond de ten,trusa de farduri,rimel,dermatograf,tush,gloss,rujuri[daca folosesti],lantzisoare,margele[daca folosesti]sutiene,maieuri,tricouri,bluze[am zis bluze,nu buze...],hanorac sau o gecutza,pantaloni,blugi,fuste,rochii[eu nu pot trai fara ele!]chilotzi,dresuri [daca le suporti.laughing))]colanti,pantofi/sandale/balerini,adidasi,sosete,absorbante sau tampoane sau ambele [cred ca stii diferentza.]oja,inele,bratari,placa,ondulator[eu le folosesc pe aman2.]telefon,incarcator,casti,ipod,pijamale,prosop,periutza si pasta de dinti,gel de dus,sapun,sampon,eventual costumu` de baie,peria de par,jurnalu,ursuletzu,aparatu` foto,bani si parfumul! si mult chef de distractie,nu cred ca nu va fi...:* have fun^^

| lavi_3436 a răspuns:

Tu nu ai cap sau parinti? aici intrebari serioase nu ce-ti trece prin cap ca n-ai ce face