| SnicK a întrebat:

In legatura cu CS si in legatura cu SPRAY LOGO, as vrea sa stiu cum pot face Spray Logu de ex. sa scriu un text de ex. "Intra pe ****** " si cand dau T si sa apara doar textu fara backgroundu alb sau negru pe care il pun, in Photoshop de ex. cand dai BACKGROUND ERASE si pui poza pe net se vede doar ce vrei tu...am vazut pe CS si pe alti care aveau doar Scris.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Vrei sa faci reclama pe alt server? nu e frumos si se da ban. Daca acea imagine ( am uitat cum se numeste, e in cstrike ) poate pastra imagini de transparenta ( si stiu ca poate dar nu stiu daca e gif redenumit jpg ) atunci merge. Ia o imagine transparenta de logo, de ex. de pe fpsbanana.com si analizeaz-o.