| llupeto a întrebat:

In metin2.Sunt lv 42 cavaleresc ninja lame.Am cam putine puncte pe VIT am pumnale de la lv 40 +4, am auzit ca-s slabe sa iau PFN +0 sa-l fac +5?
Astept pareri apropo cine imi da iteme pe Aries dau tot pe Aries cont de Lv 22 prietenos ii Puternic!

2 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Metin 2 este o chinezarie de joc tampit.Nici macar n-are gameplay original.Nici grafica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De n de sty uh ma raul eu joc metin2 de 5-6 ani un cred ca ai jucat numai odata so gata imediat nu ti-a placut ai facut lvl 2 si ce ai spus daca cresc asa greu si fac bani greu la iteme nu mai zic :d eu am lvl 90 pe virgo si ma multumesc in 4 luni am facut lvl 90 big grinlaughing