| Buffulete a întrebat:

In Naruto Shippuden sau nu conteaza in care [doar sa imi ziceti]. o sa fie cupluri adica care sa ramana impreuna.cine imi zice fuditzaaalove struck

Răspuns Câştigător
| AndraKame a răspuns:

Pana acum nu este niciunul sigur, dar au mai existat mici chestii care sa sugereze unele cupluri, dar mai bine ar fi sa urmaresti pentru ca daca iti spune-mi noi n-are niciun farmecwinking.

4 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Nici nu a aparut manga la asa ceva! Doar creatorul lui poate stii si echipa cu care lucreaza sunt zvonuri dar nimic sigur.

| Casandra a răspuns:

Momentan nu sunt, si nu cred ca o sa fie...

| RoseQueen a răspuns:

Clar ca da! Prin sfarsit de sipuden, cam la inceput de Akipuden serialul prinde o tente serioasa de romance in toata puterea cuvantului.Astfel in Akipuden vor fi urmatoarele cupluri NaruHina,NejiTen, ShikaIno, GaaTema(nu-s frati cu adevarat) si SasuSaku!

| SakuraIoana222 a răspuns:

Credk ca o sa ramanan sasuke si sakura.dar nu sunt sigura.adica din ultimile episode naruto shippuden se cam urasc.dar totusi sper ca or sa ramna impreunabig grinbig grinbig grinbig grin
Cert e ca Naruto si cu Hinata, Neji cu Tenten, Shikamaru cu Ino.si mai vedem. Sper ca te ajuta rasp meu