| ema1ih a întrebat:

In nini : In episodul de astazi (21 aprilie, joi) stiti cand erau toti la piscina adica Sofi, Juan, Lola? Si ei spuneau ca il asteapta pe Martin pentru repetitii... Ce repetitii?

Răspuns Câştigător
| ArcticMonkey a răspuns:

Pai copiii vor sa faca un spectacol pentru a salva terenul.Acolo era implicat si Abel dar nu putea sa vina(mi se pare ca a aparut si el).
Inainte sa inceapa spectacolu asta copiii s'au cam certat asa ca a inceput Nicolas sa cante apoi l'au ajutat si copiii.In final au reusit sa salveze terenul cu ajutorul seicului Abdel care a trecut terenul pe numele lui NINI (seicul a eliberat'o pentru ca s-a duelat cu Nico)