| Kyzz a întrebat:

In o luna plec in excurise cu mai multe clase dar nu cu clasa surorei mele... ea este in clasa a 7a iar eu in a 6aa...cum sa fac sa nu vina si eaa? nu vreau sa vina.cum sa o pacalesc? Plss

3 răspunsuri:
| Demoiselle a răspuns:

Da da da stiu care e fazahappy Cunosc!
Am si eu un frate mai mic, tot diferenta de 1 an intre noi. Imi aduc aminte perfect ca atunci cand a trebuit sa mergem(clasa mea si clasa lui) in excursie la Bran mi-a zis asa:
"Eu nu vreau sa vin in excursie, pentru ca mergi tu. Deci ori tu, ori eu!"
Si bineinteles ca m-am sacrificat eu, deci a mers el. Lui nu-i placea sa vad(inevitabil) tot ce facea el: glumea rautacios, era misogin cu fetele, raspundea urat profesorilor, si nu pentru ca l-as fi parat parintilor ci pentru ca i-ar fi fost rusine de mine... OK si pentru ca i-as fi parat toate nazbatiile parintilor
Deci te intelg perfect copile. Fi si tu sincer cu sora ta!

| Kyzz explică:

Daca ai cunoaste-o nu ai mai zice astalaughing

| mon@29 a răspuns:

Da ce treaba ai u cu ea? las-o sa vina
numai thu vrei sa te simti bine? ea nare dreptu
egoistule