| RoxyAngelPink a întrebat:

In perioada asta imi vin multe intrebari, deci pe la categoria timp liber o sa ma vedeti de multe ori. Deci: Ce-ai prefera sa fii : un geniu stresat sau un prost fericit?

9 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Cred ca ar fi bine un prost fericit

| deedeetzi a răspuns:

Un geniu fericitbatting eyelashes

| RoxyAngelPink explică (pentru deedeetzi):

Nu, doar dintre cele 2: geniu stresat sau prost fericit, deedeetzi

| Dana211 a răspuns:

Un echilibru intre cele doua, desi un prost fericit va trai mult mai mult fata de un geniu stresat

Răspuns utilizator avertizat
| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Un prost fericit

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Un prost fericit

| Disstrict a răspuns:

Prosti suntem toti ca nu exista vreunu sa nu fii facut o prostie sau sa nu fii gresit cu ceva si fericiti avem momente deci pe scurt prefer sa fiu eu laughing

| Kenichi a răspuns:

Un geniu stresat sa iti zic si de ce: daca esti geniu poti foarte usor sa te faci pe prostul fericit si in secret sa uneltesti diferite chestii rele sau bune depinde de fiecare laughing))