| vanessa12345 a întrebat:

In primul rand scuze categoria
imi puneti urmatoarea propozitie la prezentul simplu? dau funda
* I sometimes drink milk in the morning.

6 răspunsuri:
| SherryXoX a răspuns:

I sometimes drank milk in the morning

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Eu cred ca e in present simple. Si mai cred ca se spune asa: Sometimes, I drink milk in the morning.

| Niiiicu a răspuns:

E deja in prezentul simplu, dar cred ca ase spune sometimes, i drink milk in the morning

| strawberry03 a răspuns:

Nu-i niciun "drank" nimic...Este deja pusa la Present Simplehappy E foarte corecta!

| iulian00 a răspuns:

Today I drink milk in this morning.

| CeaCuMasca a răspuns:

Este deja la prezentul simplu, în engleză. Vrei să spui în limba română?