| Iuliiaa a întrebat:

In romania se mai gaseste davidoff classic sau aromat? [tigari groase] eu nu am mai gasitstraight face

daca mai exista cat mai costa?big grin

1 răspuns:
| nana a răspuns:

Buna.Stiu si sigur se gasesc, pentru ca eu sunt plecata din tara si chiar acum o luna cand a venit sora mea in vizita la mine mi-a adus cadou 1 cartus de Davidoff rosu(clasic). happy Mentionez ca ea, locuieste in Bucuresti. Pretul nu il stiu, pentru ca au fost cadou, asa ca o atentie din partea ei, sa-mi mai aduc aminte de tigarile din tara. Pup.
nana