| irrischan a întrebat:

Inainte sa se termine scoala, pe ProCinema era Pretty Little Liars. Am inteles ca s-a incheiat sezonul 1... dupa cum stiu. Nu stiti cand va aparea sezonul 2? In timpul scolii nu prea pot intra pe internet ca sa ma uit la seriale. Imi convine mai mult la televizor. Au luat o pauza cam lunga si ma gandesc ca poate nu vor mai difuza. Chiar nu stie cineva cam pe cand se va difuza sezonul 2, daca se va difuza?

1 răspuns:
| Asdfghjkl99 a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru.dar totusi cred ca nu vor mai difuza si sezonul 2 asa ca eu ma uit pe net happy