| Licurici05 a întrebat:

Incetul cu incetul se apropie ziua indragostitlor pe 14 febroarie. cui imi da o idee de cadou pentru prietenul meu dar sa fie manual.sa'l confectionez chiar eu. un link ceva nu m'ar deranja.cred ca ar fi frumos sa'i daruiesc ceva facut de mine din suflet multumesc si astept idei.nu uitati ca

Răspuns Câştigător
| stiiix a răspuns:

Daca stii sa faci asa numitele bratari ale prieteniei fa una tie cu inimioare, si una lui. [http://www.youtube.com/watch?v=WVibyVcCRW0]
Sau cumpara-i un tricou pe care sa i-l personalizezi chiar tu.
Dar mie intodeauna mi s-a parut simbolica chestia cu una eu-una tu.
Poti sa-i confectionezi/cumperi un medalion, pe care ti-l vei cumpara si tie, asa aveti ceva care sa va aminteasca unul de celalalt oricand.

13 răspunsuri:
| andreeaaa1 a răspuns:

Buna! Poti lua o poza cu voi doi si sa ii pui rama nu stiu diverse chestii.

| KoreaJapan a răspuns:

Anul trecut i-am facut o felicitare prietenului meu. Am scris cu inima, iar mainile trimiteau spre stilou gandurile mele. Am scris acolo tot ceea ce simteam pentru el, folosind o multime de figuri de stil, mai ales metafore. Dupa care am completat felicitarea cu un desen ce ne reprezenta pe noi doi(sunt foarte buna la desen). Drept multumire, m-a sarutat lung si mi-a spus ca ii place la nebunie. Mare mi-a fost mirarea cand si el imi facuse o felicitare, insa in ea erau doar doua cuvinte: Te iubesc! Si iata ca aceste doua cuvinte erau parca mult mai frumoase decat sutele de cuvinte scrise de mine. Nu stiu daca iti este de folos ceea ce am facut eu. Nu cunosc personalitatea ta si nici a iubitului tau. Insa sper ca ti-am fost de ajutor.

| Mirruna a răspuns:

Poarta bratari? Daca da, ii poti face una din atze cu inimioare. http://www.youtube.com/watch?v=WVibyVcCRW0. Sper sa te ajute :) :*

| Mirruna a răspuns:

Are dreptate stiiix. eu i-am facut prietenului meu de ziua lu un tricou pe care i-am scris : Zambeste, Mirru te iubeste! si a fost f incantat.

| pinkpupix a răspuns:

Iti zic sigura ca baietii nu sunt innebuniti dupa astfel de lucruri in care noi punem timp, suflet si munca. Ar fi mai simplu sa-i cauti ceva prin magazine care sigur ii va placea.

| Visecolorate a răspuns:

Poti sa incerci sa ii impletesti o bratara mai deosebita :-?

http://www.roportal.ro/......a-1559.htm

Asta ca sa intelegi cam cum arata. Si cauti modele mai deosebite pe net;)

| anku_4913 a răspuns:

Eu zic ca ar fi foarte frumos un album foto cu voi doi confectionat de tine sau o rama foto...
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştu` d.astea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la valentines day? nu e ziua indragostitilor romani.aia e cand e dragobetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o inima mare din hartie colorata sau din carton care bineinteles sa fie rosie scrie pe ea tot ce ti trece prin minte dar sa fie ceva sentimental sa i arate cat tii la el sau fa o inima din bomboane asaz o pe pat si ccheama l acasa la tine in centrul ei pune o poza cu voi doi si leaga l la ochi cu siguranta ii va placea bafta

| BreeTPU a răspuns:

Uite cateva ponturi pentru ziua indragostitilor http://www.bree.ro/blog/bree/9534-ponturi-pentru-valentines-day.php

| Licurici05 explică:

Pinkpupix te contrazic deoarece pretenul meu sa bucurat enorm cand i-am dat o felicitare plinda de dragoste sau un puzzle cu poza noastra. e mult mai romantic decat iti poti imagina si se bucura la lucrurile confectionate de mana mea ptc stie ca sunt facute din inima...multumesc stiiix pentru idee cred ca o sa fac dar o sa fac neparat si un tricou cu ideea mirunei.ms mult

| Actimel a răspuns:

Pai cumparai o bratara lui si una tie. sa fie o inima despartita in 2. pe o parte adica a lui sau a ta cum vrei sa scrie lo iar pe celalta ve happy.