| Gabriello02 a întrebat:

Inna e celebra si in America?

Răspuns Câştigător
| anabellafeonix a răspuns:

Da, cântăreața a semnat un contract de management cu una dintre cele mai importante case de înregistrări din America,

10 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Cel de-al șaselea disc single al Innei, intitulat „10 minutes", a avut premiera la data de 25 ianuarie 2010, pe site-ul postului Radio 21, dar și pe pagina web a interpretei.
Cântecul, reprezentând o colaborare cu formația Play & Win, surprinde o schimbare a stilului muzical abordat de Inna, el fiind diferit de creațiile anterioare, realizat pentru a fi mai apropiat muzicii promovate în S.U.A.Videoclipul adiacent piesei a fost în prima parte a anului 2010 în Londra.
Inna a câștigat cinci trofee la categoriile „Best website", „Cel mai bun artist internațional", „Best female", „Best album" și „Best show".
Sursă : Wikipedia.

Deci în concluzie DA! Artista Inna este apreciată şi de ţările de afară, inclusiv America.

| britney4kevin a răspuns:

Da! ai auzit binebatting eyelashes dar si alexandra stan. se pare ca a intrecut-o pe inna noastrawinking

| Gabriello02 explică (pentru britney4kevin):

Bn Inna e super dar Alexandra Stan e jalnica da de unde s-o intreaca, adica nu e ea jalnica ci melodiile ei, da de unde s-o intreaca.

| britney4kevin a răspuns (pentru Gabriello02):

Asa a dat la stiri sad

| FloriiHoran a răspuns:

Da,din pacate.happy

| SylviuCatlin a răspuns:

La engleza eii de balta ma indoiesc de astalaughing scuze dar nu stiu.

| bobby90 a răspuns:

Datorita lui UZZI acum e celebra si-n China!

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Da, este celebra si in America, Franta, Italia si majoritatea tarilor.Iti dai seama daca a ajuns in Top Billboard. O asculta tari de care nici nu cred ca ai auzit. Deci da, este foarte celebra.

| ÎngerCretin a răspuns:

Da. Inna e celebra in multe tari. Cele mai multe melodii ale ei sunt in engleza deci...

| andrea_3951 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa