| Pomar a întrebat:

Inteleg oameni care cred in d-zeu dar asta chiar este prostie... Deci trebuie sa fi chiar idiot ca sa faci asa ceva
http://www.descopera.ro/......e-satanice

6 răspunsuri:
| Rallu a răspuns:

Chiar ca o prostie!
Asta m`a facut sa rad cateva secundelaughing
Buna astawinking

| Pomar explică:

Dmne deci ca sa crezi asa ceva trebuie sa fii ori o baba obsedata ori sa ai o problema mentala...Deci in zilele noastre chiar cred ca ar trebuie sa ai un dezechilibru mental ca sa crezi asa ceva!
A da si @crinu tu te referi la semnul paci?

| TheSkyNow a răspuns:

laughing damn!, no wonder i drink!

Răspuns utilizator avertizat
| 7r011 a răspuns:

Nu are legatura cu crestinismul are legatura cu oameni care sunt pur si simplu cretini, ei sunt in fiecare cultura si in fiecare religie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupta lui satan se bazeaza pe toate si se duce cu toate ale oamenilor.incet si perfid, pentru ca sa nu se bage de seama. daca alegi sa crezi sau sa nu crezi, poti folosi usb-uri in forma de cruce, si nu de trident.de asemeni poti saluta si altfel decat cu trei degete stranse si cu doua in sus in chip de coarne, infiderent daca salutul este satanist, masonic sau de orice alta natura, alta decat crestina.