| furios4you a întrebat:

Intrati pe http://furios4you.wordpress.com si spuneti-va parerea despre blog. Dau Funda si vot si ce mai vreti:))

Răspuns Câştigător
| Papucinii a răspuns:

E interesant blog-ul.Are de toate pentru toti si cultura, divertisment si entertainment si putin din viata ta.Sincer chiar imi place...Si cel mai tare e sloganul, daca ii pot spune asa(nefiind in domeniul politicii) "IERT, DAR NU UIT"

2 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
Mi se pare foartee interesant, frumoase flori:X

| furios4you explică:

Multumesc, nu pot da momentan voturi. cand o sa pot da, va voi da:d