| ILoveTokioHotel a întrebat:

Intrebare pentre cei care joaca "The Sims Social" (Facebook). cum iau lemnul ala cu lava si inima cu coarne ale ca imi trebuie la patul ala cu demoni.

Răspuns Câştigător
| andreipavelbartos a răspuns:

Lemnul cu lava trebuie sa-l ceri de la prieteni, la fel si inima cu coarne!

3 răspunsuri:
| AndyAndrey35 a răspuns:

Cum se poate sa ai sims pe fb? trimite-mi si mie, ca dupa iti explic cu lemnul :o3 fb : https://www.facebook.com/andreisad

| Sonnyurssu a răspuns:

Buna! dai pe ce ai tu de construit si o sa iti arate ce ai si ce nu...la prod care nu le ai ai posibilitatea sa le ceri vecinilor tai din joc ajutorul

| Adrian_Trifu_1978 a răspuns:

Buna, daca nu ai prieteni in jocul "Sims Social" ma poti aduaga pe mine.Eu unu joc de ceva timp, id facebook: trifu adrian