| dsada a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce ati face daca ati fi fete pentru 24 de ore si voi la ce va uitati prima data cand va place o fata?

4 răspunsuri:
| sfdshsnsa a răspuns:

De obicei majoritatea baietilor cand trece o fata pe strada se uita mai intai la fund, sani apoi fata happy

| Zenithf a răspuns:

Eu fac parte din minoritatea care se uita la sani mai intai, nu la fund happy

| Zenithf a răspuns:

Si nu stiu ce as face, sper ca n-as prinde o zi cu ciclu, ca as fi mort. thinking
Stiu ca as vrea sa incerc, sa vad cum se simte si cealalta parte cand face dragoste, ca asa stiu numai din auzite, dar foarte probabil as lasa asta pe ziua urmatoare, ce surpriza atunci cand voi vedea ca is iar barbat si n-am apucat sa vad asta. laughing

| Ady93 a răspuns:

Sincer, si probabil normal, mas juca cu mine laughing si dupa aia as incerca sa vad cat de usor as putea sa persuez oameni daaca as fi fata. Cand ma uit la fete ma uit exact in ordinea care a descriso Razvan laughing