| superpissy40 a întrebat:

Intrebare pentru cine joaca FarmVille pe Facebook:Cum se castiga multe XP-uri in mai putin timp? Sunt la nivelul 27 si vreau sa ajung la 28.

3 răspunsuri:
| jojobg a răspuns:

Da cat mai multe invitatii la prieteni ca sa obtii cati mai multi vecini si daca ai mai multi vecini poti sa le hranesti gainile si sa le pui ingrasamant la plante. sau sa cumperi lucruri care au multa XP, in josul unui obiect scrie cata XP iti da. uite un vecin in plus: http://www.facebook.com/kiduu.chiufulix

| loredana2012 a răspuns:

Cumpara ceva scump si primesti mai multe XP-uri

| GeoUzzy a răspuns:

Da-mi id de yahoo ca sa vb acolo