| Lovely_6403 a întrebat:

Intrebarea mea e cam stupida. Dar ( hai sa nu zic din totdeauna ) mi-am dorit sa fiu dj. Adica ce as putea sa fac? Cum as putea incepe? E chiar frumos, stiti sa mixati melodiile. Dar unde se gasesc aparatele din alea cu butoane care mixeaza malodiile? Adica cei de la radio cum s-au format?

1 răspuns:
| whiterose_5684 a răspuns:

Pai sunt si niste programe pe net.Incearca mai intai acolo, mixerele sunt foarte scumpe si daca nu te invata nimeni cum sa le folosesti nu cred ca te descurci singura.