| AndreeaSiAndra a întrebat:

Intrebari pentru cine joaca Lady Popular: 1.Cati bani iti da pe zi/saptamana pe podium? 2. Ce iubit aveti(in afara de spalator de masini barbat caznic) si cati dolari va da?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-nu stiu cati da, dar stiu sigur ca da ceva bani
2-depinde...eu nu am iubit.trebuie sa avansezi in nivele pentru a avea unul cat mai tare, insa si tu trebuie sa dai bani, si el iti da bani.de ex tu dai 500 dolari/zi si el iti da 600 dolari /zi. sper ca te-am ajutat

| marina_4870 a răspuns:

Eu am iubit bezdelnik si imi da 50de dolari pe zi si 50 de puncte

| marina_4870 a răspuns:

Eu am iubit bezdlnik si imi da 50 de dolari si 50 de puncte pe zi