| CARLI a întrebat:

Iti place "Romanii au talent"?

Răspuns Câştigător
| Vögeln a răspuns:

Votati cu TUTU ADRIAN!:-X EL E CEL MAI BUN! zau! l-am votat de 4 ori! are un talent foarte special. sa tinem cont si de viata lui. si mai ales ca el cred ca e singurul care are nevoie de banii aia!:-x. EL SA CASTIGE! Votați-l! (asta e părerea mea și o susțin cu tărie!hee hee

20 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Ia d-aici. laughing by Pavel

| BOOBZen a răspuns:

Unul din preferatele mele

| Mist a răspuns:

Da si nu...da pentru ca putem vedea ca mai sunt talente, nu pentru ca multi dintre cei talentati raman tot in umbra ca si pana acum.

| Peppy a răspuns:

Il ador!
Am un favorit si e baiathee hee
Ramane secretul meuhee hee

| PaPi a răspuns:

Daaaaaa! Nu pierd nici o semifinala!

| FineBroAndy a răspuns:

Da,ma uit chiar acum!

| Adynna_9523 a răspuns:

Da :X consider ca este o emisiune unde o multime de oameni au mare sansa se asi arata talentul ascun si priceperea lorwinking Mie unu imi place mult aceasta emisiuneewinking Baftaaa kiss

| Raluciii_3242 a răspuns:

Da... dar a 3-a semi-finala este cam plictisitoare. Pacat! A fost chiar fain pana acum.

| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da.Imi place Adrian Tutu

| CARLI explică:

Sper ca dalaughing

| 凸florina凸 a răspuns:

Da. ca vad si eu talente care pana acum nici nu stiam ca exista.

| ruPfashu a răspuns:

Da

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Maxim am spus! Ador.

| thegame9 a răspuns:

Normal tongue

| Daysukki a răspuns:

Da bineinteles! hai Romaniaaaaa!

| Deeaa_8846 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa

| SummertimeSadness13 a răspuns:

Da imi place, chiar acum ma uit

| corina8508 a răspuns:

Chiar te freaca grija laughing

| mylifeDuL a răspuns:

Da`aaaa

| Ginutza_8159 a răspuns:

Da:X chiar acum ma uittongue