| MicutssaTupeista a întrebat:

Iubesc melodia MGMT-Kids ( de la reclama Orange ). Voua cum vi se pare melodia? :X big grin

5 răspunsuri:
| Lor3na4u a răspuns:

Si mie imi place f mult:X asculta daca vrei si cealalta versiune Chiddy Bang-Opposite of adults

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Reclamele Orange au niște melodii foarte drăguțe!
Pa-pa.

| 凸florina凸 a răspuns:

Deeeciii... sa-ti ziiiccc. cand am auzit-o prima data era sa lesina decii doamneee ce tare eee. dmneeee laughing o adorrr. si era sa pic sub masa cand am auzitoo ma crizam prin casa : CUM SE NUMEEESTEEEE. si am pupat si televizoruuuu. si doamneee ce binee ca am gasit-oo

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

SI eu o ador...

Inainte nu stiam cum se numeste si am pus o intrebare pe TPU si am aflat

Foarte frumos melodia...dar reclama o da de prea multe ori

big grin

:*

fundita?big grin
chiar daca nu stiu daca ai dc

| blablac a răspuns:

E mortalaaaaaaaaaaa...
n'as putea sa ma satur de ea niciodataa!