| Macho a întrebat:

Joaca careva de pe aici FIFA 08? nu de alta. dar nu prea am adversar.cine face un meci sa lase un id de mess. accept orice provocare. drept bonus pentru voi prima repriza joc cu monitoru stins.laughing) va astept :*

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Enigma, eu nu am pus "si". Faptul ca tu ai adaugat "si", ma pune pe ganduri...big grin

133 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Vai, enigma, ce rau esti! Omul se destainuie si cere o parere si tu tot insisti pe tema asta. Te bucuri ca ii moare... "capra" vecinului?

| Sua a răspuns:

Cosmyn_bitza sa te vad

| BOGDAN a răspuns:

Fifamasterx

| Ellena a răspuns:

@eu_o_mare_enigma...hai k i-ai zis-o rolling on the floor rolling on the floor

| Macho explică:

Hehe. ce treaba are sexu cu fifa? sunt 2 lucruri diverse.

Si daca vrei sa stii ma descurc la amandoua acceptabil. dai in penibilism. am specificat cumva cand vine acea ejaculare?
"Daca joci si fotbal dupa cum faci sex, atunci dupa primul gol iti piere cheful" Nu are sens ce spui. daca nu iti functioneaza cum trebuie c.r.b.l.-ul te sfatuiesc sa nu te mai bagi in seama.

oh go on ai pus si link oh go on doamne cat penibilism

| nstylus a răspuns (pentru Macho):

Alin_iceman2006, si hai sa te vad la um meci!

| Vancea_Ovidiu_1997 a răspuns (pentru Macho):

Asa cum ai si tu laughing si tu esti un penibil

| Macho explică:

@laurentiu---> hehe. m-ai recunoscut. zi si mie cine esti smug

| Macho explică:

Ce secretos e laurentiu laughing am crezut ca aici scap de baietii de pe competitii. dar vad ca nu-i asa.in fn. iti respect anonimatul.:*

| laurentiu_9029 a răspuns:

Mutulik Mutulik...ca de obicei, numai glume spui.Mai ales atunci cand ai spus ca nu ai adversar

| laurentiu_9029 a răspuns:

Nu are importanta.Important e ca te cunoschappy.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca joci si fotbal dupa cum faci sex, atunci dupa primul gol iti piere cheful. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar pentru necunoscatori, pun mai jos link-ul:
http://www.TPU.ro/......eful-de-a/
=)) =))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiholoaga-eu nu ma bucur pentru ca moare ''si''capra vecinului, asta pentru ca a mea nu a murit.insa daca el ne provoaca la un duel si mai face si putin misto, tu ce vrei sa-i raspunzi? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiholoaga-eu asa am citit, insa mai exista si o alta varianta, sa te pun putin pe ganduri, asa poate iti indrepti privirea cuceritoare si catre mine gandindu-te la faptul ca a mea ar fi o ''capra neagra'' pe cale de disparitie. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba de unde sa daunloadez dida 2008

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House_ionutz te astept sa jucam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa te vad ce stii... danutz_nec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa juca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai mai monitor stins am impresia ca iti dau cu carutawinkingbig grin baga id meu
dj_love18
te astept sa iti rup franelebig grin
sa legi bina plasa la poarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc fifa asta e id meu
ionut_ronaldo_kaka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc eu oricand vrei tu id BATEA_17_3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) paul16_med

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa te fac andrey. lory 2008 ca la carte iti dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da add la adresa asta si te fac prafff vlad_ronaldo17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ionutdoro92

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrey_baptista_93 este id meu de messenger. te astept sa te vad la o fifa 08

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mutulik, iar faci ravagi pe aici!