| Macho a întrebat:

Joaca careva de pe aici FIFA 08? nu de alta. dar nu prea am adversar.cine face un meci sa lase un id de mess. accept orice provocare. drept bonus pentru voi prima repriza joc cu monitoru stins.laughing) va astept :*

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Enigma, eu nu am pus "si". Faptul ca tu ai adaugat "si", ma pune pe ganduri...big grin

132 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clement_clement_20

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami un ip sa jucam daca esti tare mah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id: vmoloce

| ALEX22THEBEST a răspuns:

Cine joacă FIFA 2008 FĂRĂ LIGA 1 să intre pe ID-UL: alex22_thebest sau SKYPE: alex22thebest

| Vancea_Ovidiu_1997 a răspuns:

Ce te crezi asa bun laughing) sti cum se zice ca lauda de sine nu mieroase a bine laughing) daca vrei sa jucam intra pe fb Vancea Ovidiu sau suna-ma la nr 0755232871 sau smswinking astept daca nu ti-e frica

| florin50 a răspuns:

Tece id meu sorin_florinel si sa vad de ce esti in stare

| florin50 a răspuns:

Ia id meu sorin_florinel si hai sa facem un meci daca esti bun

| drix a răspuns:

Ba te bat la orice ora hai in 20. 07. 2010 id-u meu:poli_poly95

| pioevident a răspuns:

Hai mah sa te vad...baga-mi id in lista : pio_evident

| pioevident a răspuns:

Hai sa te vad macho...baga-mi id : pio_evident

| Madytzu27 a răspuns:

Hai ma te provoc la o fifa...ID:madalin_mondialulvictorieiwinking

| onisimis a răspuns:

Onisim_bostiog... hai un fifa