| Edwwward a întrebat:

Joaca cineva Naruto-Arena daca da dati-mi idu vostru sau adaugati Edwwward_2009 pentru a intra in clanul meu de romani suntem deja 4 oameni in clan 2 anbu, 1 jounin(seful clanului) si un missing nin (eu)

3 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Eu joc.

| xXShadowHunterXx a răspuns:

Salut! si eu joc jocul is missing-nin am toate caractere deblocate pentru ranku meu(in afara de rehabitant gaara sau asa ceva da incerc de cateva zile sal castig si ala.)id-ul meu e JFS_Florin...numele in joc AlexaIno

| Ionian a răspuns:

Baga si ionian