| 00000000 a întrebat:

Joaca cineva www.triburile.ro? Cum poti creste mai repede la puncte?

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Singura metoda de a creste punctele este de a mari nivelul cladirilor din satele tale (sau satul, la inceput)

11 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

@00000000
nu, nu se poate. "se poate trisa la metin2, bagi programul asta si iti da bani"-->asa au pacalit-o pe sora-mea si i-au aflat unii parola. la fel e la toate jocurile online: fiind multiplayer etc., are un sistem de siguranta bine pus la punct, sunt salvate datele mereu, iar orice crapatura de securitate este imediat raportata. nu se poate trisa, sa nu mai mentionez ca e total gresit din punct de vedere etic si moral! cum mai ramane cu fair-playul...

| vyol3ta a răspuns:

Da eu jochappy
pai in primul rand cladirile, apoi armata si cat mai multe atacuriwinking
spor la puncte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum cresti mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie cumva de trisat dar caut si eu, vreo solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosm1n am ceva sa-ti zic...noob? ii ok se vede ca ai crescut in fata calculatorului doar a intrebat
si antonius74 se poate trisa pe triburile...happyfoarte greu trebuie sa gandesti un pic dar se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creste resursele apoi fa-ti armata! acest sfat l-am primit si eu si a functionat! am crescut foarte, foarte repede. dupa care fa-ti armata! iar dupa aceea alege:curte nobila
sau multe puncte.
daca ai ales multe puncte dezvoltati resursele la maxim! am avut un prieten pe triburile 20 si a facu 6000 de puncte in 2-3 luni! si daca alegi curte nobila fa ceti cere!

| piovra a răspuns:

Doar fiind activ tot timpul sau folosind puncte premium care costa ceva euro. happy Bafta!

| cosm1n a răspuns:

happy fa-ti armata si ataci pentru. resurse n00bule

| 00000000 explică:

Da asta stiu dar cresc cam greu. dar ce ziceti se poate trisa pe triburi? eu am auzit nite zvonuri ca se poate trisa dar nu sunt sigur