| Strongman a întrebat:

Joc fifa 10 in cariera si am crescut skill-ul unui jucator de la 75 cat avea initial la 86 dar nu stiu cum. Pe ce baza creste skillul la jucatori ca nu prea imi dau sema? Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Mike23 a răspuns:

Pai pe baza de experienta acumulata, asta insemnand cate meciuri joaca, de varsta mai ales, poti vedea cu aproximatie cat or sa creasca in sezoanele urmatoare in team management> player growth si pentru a creste mai mult trebuie sa iti upgradezi antrenorii de la office > staff upgrade. funda?

| pauladrian a răspuns:

Pai sunt mai multe...sa fie tanar, sa fie titular meci de meci, sa ia note bune, ce nivel ai la antrenori si cred ca cel mai important detaliu e la profilul jucatorului acolo la unde ii editezi la atributii nu stiu exact unde scrie ce fel de jucatori sunt...determinati, profesionisti, talentati, tineri de perspectiva astea conteaza cel mai mult. Daca sunt tineri de perspectiva si talentati atunci cresc mult.