| Randy Orton a întrebat:

Joc San Andreas. Am ajuns la misiunea cu Hydraulixul. In fine. Am auzit despre miturile San Andreas. Credeti ca sunt reale? Ati vazut vreunul? De exemplu: l-ati vazut pe Bigfoot? Dar pe fantoma mamei lui CJ? Dar ati vazut vreun OZN? Eu nici una. Daca ma gandesc mai bine parca cateva am vazut...
Am vazut o masina fantoma fara sofer care mi-a taiat calea prin padure si cand am luminat-o cu farurile s-a oprit din mers (bineinteles, era noapte). Am vazut parca si o campioneta langa care se afla o groapa cu niste cadavre carbonizate in ea, parca am vazut si femeia acea care s-a aruncat in apa si despre care se spune ca ar fi sirena, si... nu mai stiu. Deci, intrebarea este: ati vazut implinit vreun mit? Daca da, povestiti-mi. Cea mai buna povestire va fi recompensata cu o

Răspuns Câştigător
| Kenny a răspuns:

Cauta pe YouTube, sunt o gramada de filmulete acolo big grin
si pe mine ma pasionau miturile din GTA
unele sunt mood-uri (ozn`uri, bigfoot), iar fantoma mamei lu' CJ nu exista
chestia aia cu cadravele este reala, este doar o parte din joc
fotografii care se "sinucid" aruncandu'se'n apa sunt doar un bug big grin