| anonim_4396 a întrebat:

Joc Sims 3 de peste un an (si Sims 2 de peste 4 ani) si la Sims 3 Ambitions nu am vazut inca toate profesiile. Am fost stilist, detectiv, pompier si din acela care prinde fantome. La toate m-am descurcat si a fost foarte frumos. Mai am sa fiu designer arhitectural si medic, dar la designer nu ma pricep deloc! M-am angajat si a venit o comanda de o baie. Ghiuveta, WC, dus sau cada, cos de gunoi, oglinda si buget de 4000 de dolari. Cand ma duc la casa clientului imi spune ca asteapta sa iasa toata lumea. Ies toti, iar apoi imi spune ca nu pot sa incep caci nu am cumparat tot ce a cerut clientul. Am cumparat cand am ajuns la el acasa, nu a mers. Am cumparat de la mine de acasa si am pus in inventarul familiei, tot nu a mers. Si vreau foarte mult sa stiu cum cumpar, cum fac. Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| (F) a răspuns:

Iubesc jocul asta ma joc de cand a aparut dar nu-l am pe asta Ambitios sad