| dreams.of.powder a întrebat:

Joc voley, sunt in echipa scolii de voley, in weekendul care vine, sambata-duminica-16-17 ianuarie, plus weekendul viitor avem meci, campionat, primul:X:Xlove struck. dar eu as vrea mai mult de la mine, cred ca joc destul de bine si as vrea sa devin voleybalista...imi poate spune cineva niste pasi pe care trebuie sai urmez? va rog

1 răspuns:
| Oktavian a răspuns:

Eu cred ca trbue sa fii increzatoare in tine si sa mergi inainte orice sar intimpla si vei obtine ce iti doresti, totul depinde doar de tina si nu de altcineva.Chiar daca cineva nu crrede ca esti asa de buna la volei cum spui nu te intrista si arata-i ca nu are dreptate.Iti urez succes la meci... pina la urma pina la victorie!